AMATORSKI NIE ZNACZY NUDNY

AMATORSKI NIE ZNACZY NUDNY

Jeśli chcesz zorganizować profesjonalny pokaz fajerwerków, to świetnie - jesteśmy do twojej dyspozycji. Ale jeśli wolisz zrobić to sam, bez naszej pomocy, szanujemy to! Opcja wykorzystania elementów pirotechniki amatorskiej jest opcją bardziej budżetową. Jesteśmy pewni, że każdy może sobie na nią pozwolić.

Do wyboru jest mnóstwo możliwości, wszystkie znajdziecie oczywiście w naszym sklepie - w kategoriach „Wyrzutnie mini pokaz” oraz „Wyrzutnie/Baterie”.

Wyrzutnie
to bombowe (dosłownie!) rozwiązanie jeśli chodzi o wszelkie imprezy okolicznościowe. Chcesz sprawić przyjemność siostrze, która ma 18 urodziny? Rodzice obchodzą 30. rocznicę ślubu? A może w Sylwestra robisz domówkę i chcesz zapewnić przyjaciołom fenomenalną noc? Znamy na to sposób. Twoim zdaniem jest wybór odpowiedniej wyrzutni i bezpieczne jej odpalenie. W gruncie rzeczy nie jest to żadna wielka filozofia :)

Wystarczy, że będziesz pamiętać o zasadach bezpieczeństwa i przeczytaniu instrukcji. W naszej ofercie mamy wyrzutnie o różnej ilości strzałów. Mają również różną „moc” (czyli ładunek wybuchowy) i efekty.

Szeroką gamę produktów oferujemy również kibicom. Zamiast kijów bejsbolowych proponujemy kupienie sobie racy, flary albo fontanny dymnej. Te ostatnie mamy zarówno pojedynczo jak i w zestawach. Możesz nabyć zestaw jednokolorowy lub wielokolorowy. Tak więc… do wyboru do koloru :)

Masz też możliwość aby narobić trochę dymu przy pomocy naszej świecy dymnej - te również mamy w przeróżnych kolorach, nie tylko w szarym (wystarczy nam go na co dzień w postaci smogu).

J
ak widać, nie trzeba czekać rok na Sylwestra, aby zabawić się w „małego pirotechnika”. Jeśli potrzebujesz porady, chwytaj za telefon i zadzwoń do nas - chętnie opowiemy o tym, co kryją zakamarki naszego magazynu. Pamiętaj też o tym, że fajerwerki kupowane w miejscach, które nie działają w branży pirotechnicznej (np. markety) oferują zazwyczaj sztuczne ognie kiepskiej jakości. Na pewno nie chcesz, żeby pokaz okazał się niewypałem! ;)
Porównaj