OGNISTA FONTANNA - OKSYMORON?

OGNISTA FONTANNA - OKSYMORON?

Mówiąc o fontannie mamy zazwyczaj na myśli urządzenie, które w oryginalny sposób wyrzuca pod ciśnieniem wodę. Niektórzy je uwielbiają, zwłaszcza w ciepłe dni, ponieważ niosą przyjemną bryzę, której brak w pozbawionych dostępu do zbiorników wodnych miastach.

Nam jednak bliższa jest inna forma fontanny - fontanna sceniczna. Zdecydowanie nie daje ochłody, za to zapewnia świetną rozrywkę. Jest to jeden z elementów pirotechniki scenicznej, który wykorzystujemy podczas organizowanych przez nas pokazów. Fantastyczny produkt zwłaszcza dla osób, które nie lubią huku - wyrzutnie i rakiety są zdecydowanie głośniejsze. Sporą zaletą jest też fakt, że efekt, który daje fontanna sceniczna, jest dużo bliżej ziemi (od jednego do nawet dziesięciu metrów!), dzięki czemu możemy go lepiej uchwycić na zdjęciach razem z np. gośćmi weselnymi lub otoczyć nimi scenę, na której szaleje rockowy wokalista.Poza fontannami mamy w swoim asortymencie również inne wynalazki, takie jak huki lub stroboskopy. Wszystkie opisane wyżej rodzaje fajerwerków są przez nas wykorzystywane podczas profesjonalnych pokazów. Oprócz przepięknych, zjawiskowych efektów cechują się też obniżoną ilością wydzielanego dymu i ciepła a także tym, że efekt za każdym razem wygląda dokładnie tak samo - są to sztuczne ognie najwyższej jakości.

 Jeśli więc rozważasz zorganizowanie pokazu fajerwerków, skontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci kapitalną zabawę i wszystkim się zajmiemy. W końcu to Twoja impreza!

 

Porównaj